niedziela, 1 grudnia 2013

Wspólne dziecko

Witajcie

Chciałyśmy Was przywitać dzisiaj w naszym nowym, wspólnym, twórczym zakątku. Od jakiegoś czasu robimy razem unikatowe poduszki, poszewki, obrusy, bieżniki, maskotki, pościele są szyte i malowane ręcznie. Postanowiłyśmy, że już czas przeznaczyć dla nich skrawek świata. Dzięki temu łatwiej Wam będzie odnaleźć nas, a nam dotrzeć do Was z nowymi pomysłami.

W tym miejscu chciałyśmy się krótko przedstawić i opisać jak doszłyśmy to dzisiejszego dnia.

Jakby to nie zabrzmiało przyznać trzeba, że poznałyśmy się kilka lat temu w świecie w wirtualnym. Przez długi czas kontaktowałyśmy się tylko w sieci w dużej grupie innych forumowiczek.

Początkiem naszej przyjaźni w rzeczywistym świecie stała się pasja do rękodzieła. Choć dla jednej jest to malowanie a dla drugiej szycie to właśnie tworzenie i pokazywanie szerszemu gronu naszych projektów stało się zaczątkiem bliższej znajomości.

Tak się złożyło, że w tym samym czasie urodziłyśmy dzieci (jedna pierwsze, druga trzecie) w obu przypadkach było to bodźcem do intensywnego i nieco bardziej profesjonalnego, rozwoju naszych działalności.

Z perspektywy czasu stwierdzamy, że los lepiej od nas wiedział, kiedy i jak skrzyżować nasze drogi. Bo podczas miłego spaceru dwóch mam i ich dzieci powstał pomysł…. (można nawet rzec, że urodził się pomysł) połączenia dwóch pasji malowania i szycia! Tak powstało nasze wspólne dziecko – „Szyte Malowane”.
Co dokładnie robimy? Nasze projekty można podzielić na trzy grupy:

Poduszki, poszewki, obrusy, bieżniki i pościel proponujemy wg naszych projektów lub szyjemy i malujemy zgodnie z wymaganiami klientów.

Nowością na rynku są projektowane przez nas zabawki, poszewki i poduszki KOLOROWANKI. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko wg własnego uznania upiększać swój pokój, ale i personalizować swoje maskotki.

Trzecia grupa produktów to czarno-białe zabawki stymulujące rozwój niemowlaka. Z czasem, gdy dziecko podrośnie może je samemu pomalować wg uznania.

Bliższy opis i zdjęcia wszystkiego co wyszło spod naszych rąk możecie obejrzeć we wcześniejszych wpisach.
Od kilku tygodni ciężko pracowałyśmy nad stroną i efekty możecie zobaczyć w podanych niżej linkach. Strona jest wciąż udoskonalana, poprawiana, tak by była łatwa w obsłudze i przystępna dla Was,
naszych odbiorców. 
Dziękujemy oczywiście dobrym duszom, bez których nic by się nie udało zrobić
Asiu, Łukaszu dziękujemy :) 

ZAPRASZAMY

6 komentarzy:

 1. Może nie na taką profesjonalną skalę, ale kto lepiej niż my wie, że w liczbie mnogiej siła:D Powodzenia.
  Strona jest czytelna i łatwo się po niej poruszać. Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i lecę zobaczyć stronkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna kolorystyka i przejrzystość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia :) Pozdrawiamy, Mama A. i Mama I.

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za poświęcenie chwili na umieszczenie komentarza :)