poniedziałek, 31 grudnia 2012

2013

I kończy się 2012 rok , rok pełen niezwykłych wydarzeń, z których niewątpliwie najpiekniejszym było przyjście na świat naszego synka ...

Co roku robię sobie "rachunek sumienia". Sprawdzam co udało mi się osiągnąć, dobijam się rzeczami , które mi nie wyszły :P albo snuję plany na kolejny rok... tym razem będzie zupełnie inaczej. Zdaję się na ślepy los i zobaczę co będzie. Nie stawiam sobie wygórowanych celów, nie chcę podnosić poprzeczki wyżej i wyżej, chciałabym się po prostu cieszyć się tym co mam, radować z każdego drobnego nawet sukcesu i łapać każdą chwilę, tak by móc powiedzieć, że nie przepuściłam żadnej okazji by być szczęśliwą i by tym szczęściem obdarowywać A i M ... jak wiadomo szczęściu trzeba pomagać ;) a i owszem będę !!! to sobie mogę obiecać !!! a co z tego wyniknie - zobaczymy :) 

Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie rokiem pozytywnych wydarzeń, przyniesie wiele nowych pomysłów (jeśli chodzi o bloga i samo życie), będzie wspanialszy od mijającego ale nie lepszy od kolejnego roku, czego i sobie i Wam życzę!!!


Bawcie się dobrze :)Magda

8 komentarzy:

 1. I wzajemnie wszystkiego co najlepsze, udanej zabawy :) i realizacji wszystkich nowych celów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego właśnie Tobie życzę!:)
  DO SIEGO ROKU!:))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie napisane..
  Przepiękne "Postanowienia" na Nowy Rok :)
  Dziękuję i życzę Ci aby się spełniło.. aby szczęście gościło zawsze w Twoim domu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Postanowienia i podsumowania są dobre, chociażby do tego by kolejny rok sobie uświadomić jak słabi jesteśmy w wytrwałości. Ja szczególnie. Zero wypełnionych postanowień. Przykre, ale może kiedyś mi się uda. Tego życzę Tobie kochana! Wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I tego szczescia oraz pomyslnosci ci zycze, jestem za tym by zdac sie na los, nie planowac by sie nie rozczarowac...wszystkiego dobrego w Nowym Roku:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się to co napisałaś. Cieszmy się tym co mamy! :) Niech każdy nadchodzący dzień będzie dla Ciebie miłą niespodzianką! ;)

  OdpowiedzUsuń


Dziękuję za poświęcenie chwili na umieszczenie komentarza :)